Компания "LTL group" Компания "LTL group" Компания "LTL group"
Компания "LTL group"
 

Новости

Декоративний вогнезахист: новинка на ринку вогнезахисних засобів для деревини

Потреба у якісних вогнезахисних засобах серед меблевиків завжди була високою, адже багато хто виготовляє меблі для лікарень, дитсадків, готелів та інших приміщень, де суворі вимоги до вогнеопірності та екологічності. А нині ці вимоги стають ще жорсткішими, адже час змушує нас працювати за європейськими стандартами. Тому споживачі дедалі частіше цікавляться якісними, сертифікованими європейськими лабораторіями матеріалами.


Відповідно до цієї тенденції компанія LTL Group привезла на вітчизняний ринок унікальний поки що продукт – інноваційну лінія вогнестійких пігментованих та прозорих фарб FLAMER. Його виробник – італійська компанія ILVA Polimeri, продукцію якої LTL Group представляє в Україні вже чотири роки. Італійський виробник постійно розробляє нові лінійки матеріалів, один з яких, під назвою POLIALLILICO, узагалі став ексклюзивним через те, що має мінімальну емісію шкідливих речовин. FLAMER – це теж унікальний матеріал, нині серед конкурентів компанії ніхто не пропонує нічого подібного. „Основні переваги матеріалів лінії FLAMER – висока вогнестійкість і чудовий естетичний вигляд, який можна порівняти з традиційним поліуретановим циклом. – розповідає генеральний менеджер Дмитро Тимошенко. – Досі на ринку було дуже багато вогнезахисних засобів, які добре виконували свою роботу, та спільним їхнім недоліком була неестетичність виробу після обробки. Ми ж пропонуємо засіб, позбавлений цього недоліку”.

Компанія LTL Group тривалий час шукала постачальника високоякісного вогнезахисного засобу, маючи на меті знайти матеріал першого класу з максимальним захистом для горіння, відповідно до європейським стандартів. Однак за час пошуків, як розповідає Дмитро Тимошенко, компанія ILVA Polimeri, з якою LTL Group співпрацює з часу заснування, створила лінію FLAMER – з’ясувалося, що це саме те, чого потребують користувачі. Крім того, що цей матеріал належить до першого класу за італійським та європейським законодавством, він ще й надає обробленому виробу чудового вигляду. Засоби з лінії FLAMER виглядають як високоякісні поліуретанові чи нітролаки. „На мою думку, після розмивання кордонів і зростання вимог до якості, таких засобів почнуть використовувати більше, – розповідає Дмитро Тимошенко. – А крім того, зараз триває підготовка до „Євро 2012”, отже, потрібні сертифіковані матеріали, які можна використовувати для оздоблення меблів у готелях та ресторанах. Тому цей рік ми присвятимо якнайширшій рекламі цього засобу, і, сподіваємося, з наступного року розпочнуться серйозні продажі”.

Одночасно із вогнестійкістю та декоративністю, продукти FLAMER оптимізували для максимальної хімічної та фізичної міцності, високої продуктивності. Цикли фарбування FLAMER отримали сертифікат реакції на вогонь класу 1 після проходження суворих випробувань, передбачених італійським законодавством для опорядження предметів меблів, призначених для приміщень громадського користування, наприклад, готелів, кінотеатрів, театрів, лікарень, шкіл, дитячих садків, магазинів та виставок. Першу його партію компанія LTL Group завезла в Україну приблизно на початку весни, а презентувала широкому загалу на виставці „Деревообробка 2008” у Львові. Засіб, у першу чергу, призначається для обробки меблів з масиву – вони мають бути якнайкраще захищені. Обробляти можна як столярний виріб, так і окремі деталі. Частини, покриті плівкою, теж, звісно, можна обробити цим засобом, але це не буде якісна робота, а радше імітація. Як зауважив Дмитро Тимошенко, компанія дає гарантії лише при суворому дотриманні технології. Натомість, пожежні норми забороняють обробляти вогнезахисними засобами двері з пустотілих плит, адже двері під час пожежі – це перепона для вогню, а пустотілі дуже тонкі, легкозаймисті і не можуть захищати від вогню.

Скільки ж коштує новинка? „В середньому цей матеріал вдвічі дорожчий від звичайних поліуретанових лаків, – каже Дмитро Тимошенко. – Однак коли йдеться про сертифіковану якість, то перевитрати – це копійки. Зростає собівартість виробу, але й зростає якість, а отже, його можна продати дорожче. І якщо вважати, що вартість виробу складається з вартості матеріалу і праці робітника, то, до прикладу, праця буде дорожчою від вартості лаку”. Засіб наносять звичайними пульверизаторами: якщо майстер вміє лакувати, то жодних проблем із застосуванням засобу FLAMER не може виникнути, слід лише дотримуватися вимог з нанесення.

Підготувала Анастасія Кит (журнал Меблеві Технології # 6(47) 2008 р)

<<  |   назад в раздел  |   >>
Украина, г. Киев
пр-т, Палладіна 32б,
+38 (044) 503-84-94
Сделано в студии "Artinet"